WoCoVA 2024

Světová konference cévních vstupů

místo konání Praha datum konání 17.-19.04.2024
WoCoVA 2024

Uchazeči o účast na mezinárodní konferenci WoCoVA 2024 v Praze v termínu 17.-19.4.2024 (https://wocova.com), kteří jsou členy SPPK při ČLS JEP, mají nárok na snížený účastnický poplatek. Základní cena je pro nečleny SPPK 690 euro.


Prosíme zájemce, kteří jsou členy SPPK, aby se v případě zájmu o účast na konferenci REGISTROVALI ZDE.  Po registraci a úhradě sníženého poplatku bude účastníkovi zaslán speciální kód i s postupem registrace na www.wocova.com. V případě dotazů volejte +420 731 598 102.

 

 

 

 

GloVANet (Global Vascular Access Network) s potěšením oznamuje, že 8. ročník WoCoVA se bude konat od středy 17. do pátku 19. dubna 2024 v Praze.

Kongres WoCoVA, který pořádá GloVANet, je dvouletá multidisciplinární a multiprofesionální vysoce vědecká událost o všech aspektech cévního přístupu, včetně sdílení zkušeností a poznatků o budoucích trendech a inovacích.

Na 3 denním kongresu vystoupí vysoce renomovaní specialisté na cévní přístup z celého světa. Řada výrobců a distributorů představí a předvede své nejnovější produkty na výstavní ploše.

 

Vítejte v Praze!!!

Praha je hlavní metropolí České republiky a zároveň největším městem v zemi. Z globálního hlediska je považována za jedno z nejkrásnějších měst celé Evropy. Dokazuje to například historické centrum, které je památkovou rezervací UNESCO. Praha se vyznačuje svým bohatým kulturním programem a přemírou památek. Na jejím území sídlí většina státních institucí. Je oblíbeným cílem tuzemských, ale i zahraničních turistů. Spadá mezi nejnavštěvovanější města celé Evropy.

Hlavní město České republiky je z pohledu ekonomiky hodně vyspělé a předčí všechny ostatní regiony v zemi. Na ekonomice se tu do velké míry podepisuje cestovní ruch a poskytování nejrůznějších služeb. Zemědělství je naopak v menším zastoupení. Pokud jde o průmysl, je to výroba strojů, chemie a farmaceutický průmysl, kovodělný průmysl a tvorba výrobků ze skla a keramiky.